• Jože ŽagarPanvitaFrontLab d.o.o.PetrolHakl ITEnergija plusSGPPetrolFrontLab d.o.o.Energija plusPranglImo-RealFrontLab d.o.o.SGPPekarna in kava bar KuzmičJože ŽagarIntering holdingZvezdaIntering holdingHakl ITAvto RajhPekarna in kava bar KuzmičprofektPanvitaAvto RajhIntering holdingImo-RealZvezdaPanvitaVigrosSGPHelosEL PuhanPetrolPranglVigrosHakl ITZavarovalnica Triglav, d.d.KratchowillSGPZavarovalnica Triglav, d.d.MlinopekZavarovalnica Triglav, d.d.KratchowillZavarovalnica Triglav, d.d.PanvitaalualpremFrontLab d.o.o.

Novice
  • 21.04.2019

Panvita Pomgrad v prvi ligi zasedla 7.mesto,

V 6. krogu zelene skupine 1.DOL za moške sta se srečali domači ekipi žšoštanj Topolšica in Panvita Pomgrad. S 3:0 (-25,-21,-22) so bili uspešnejši gostujoči odbojkarji, ki so se veselili zmage na zadnji letošnji tekmi sezone 2018/2019.

• 17.04.2019

Panvita Pomgrad II podprvak v 3. DOL

Panvita Pomgrad II podprvak v 3. DOL V klubu smo zelo ponosni na drugo ekipo Panvite Pomgrad katera je z drugo ekipo nastopala v 3. Državni odbojkarski ligi in postala podprvak, prvo mesto so zasedli odbojkarji OK Radenci.

• 13.04.2019

Panvita Pomgrad vs. Hoče 3:1

Skoraj dve uri nervozne tekme je bilo potrebnih, da si je Panvita Pomgrad po zmagi proti Hočam dokončno zagotovila obstanek v prvoligaški druščini tudi v naslednji sezoni in se bo tako v zadnji tekme zelene skupine proti Šoštanju Topolšici v gosteh pomerila za prvo mesto v skupini za obstanek.

• 07.04.2019

OK Črnuče vs. Panvita Pomgrad

V 4. krogu zelene skupine 1.DOL za moške so Črnučani gostili ekipo Panvito Pomgrad. V tekmi, kjer je vsaka od ekip odigrala po dva dobra in dva slaba niza, so imeli v odločilnem nizu več moči domači odbojkarji Črnuč.

• 30.03.2019

Panvita Pomgrad premagala Šoštanj Topolšico

Panvita Pomgrad premagala Šoštanj Topolšico Derbi sosedov z vrha lestvica v ligi za obstanek med prvoligaši so po slabi uri in pol igre v Murski Soboti dobili odbojkarji Panvite Pomgrada za pomembne tri točke in novo zmago v boju za obstanek med elito.

• 24.03.2019

Odbojkarji Panvite Pomgrada z zmago iz Hoč

Vsega dve uri in pol je tokrat trajal razburljiv in izenačen dvoboj dveh enakovrednih tekmecev. Panvita Pomgrad je po vodstvu z 2:0 domačinom dovolila, da so izenačili in tako je zmagovalca dvoboja odločal zadnji peti niz, katerega so s 15:11 dobili odojkarji Panvite Pomgrada.

• 18.03.2019

Panvita Pomgrad vs. Črnuče 0:3

Vsega dobro uro in pol igre je tokrat trajal razburljiv in izenačen dvoboj dveh enakovrednih tekmecev, kjer pa so bili na koncu navkljub domačim pričakovanjem uspešnejši odbojkarji Črnuč.