• LespatexIntering holdingAlkamTranspak ElcomImo-RealElcomPetrolDiming ElcomIntering holdingLespatexHitAboHakl ITFrontLab d.o.o.PetrolAlkamMineralDegraPetrolTranspak Energija plusObrt-opremaTranspak LegeaVigrosPanvitaLespatexSGPSurovinaHakl ITPranglFrontLab d.o.o.ZvezdaKarba MGESGPMineralZavarovalnica Triglav, d.d.Gostilna - Pizzeria NONAVigrosMlinopekDiming LegeaDegraGostilna - Pizzeria NONAPanvitaDogšaSGPHakl ITprofektZavarovalnica Triglav, d.d.SurovinaEnergija plusImo-RealGostilna - Pizzeria NONAalualpremGostilna - Pizzeria NONAEL PuhanObrt-opremaHelosPanvitaZavarovalnica Triglav, d.d.Karba MGEMineralFrontLab d.o.o.ZvezdaPanvitaHitAboFrontLab d.o.o.ElcomPranglSurovinaDogšaSGPSurovinaZavarovalnica Triglav, d.d.Transpak Intering holding

Postava ekipe in dosežene točke igralcev obeh ekip:

Marchiol Vodi: Basaneže 10, D. Konicilija 19, Orel 7, Bregant 14, Čabarkapa 13, Polgar 2, Kuburovič 4, M. Konicilija, Krivec, Vidič, Sirk.

Panvita Galex: Aljec, Zupanc 13, Pavlovič, Mijalkovič 10, Kerec, Žitnik 1, Marič, Hrastovec, Horvat 16, Flisar 12, Novak, Tot 14.

V zadnjem krogu modre skupine so si očitno zmage bolj želeli motivirani Sobočani, ki so se potegovali za drugo mesto, domači pa so bili že pred tem obsojeni na peto mesto.
Prvi niz je bil dokaj izenačen vse do končnice. Najprej so si gostje priigrali prednost 20:16, a so jih gostitelji že pri 20. točki ujeli. V končnici sta ekipi izmenično osvajali točke, v odločilnih trenutkih pa so bili uspešnejši Prekmurci, ki so izkoristili tretjo zaključno žogo.

V drugem nizu so se Primorci razigrali. Z dobrimi servisi so nasprotniku povzročili obilo težav na sprejemu in si pri drugem tehničnem odmoru priigrali prednost 16:10, nakar pa so do konca Sobočanom prepustili le še štiri točke.

Tudi v tretjem nizu so gledalci spremljali izenačen dvoboj, končnica pa je ponovno pripadla Prekmurcem.

V četrtem nizu je bil rezultat nazadnje izenačen pri 17. točki, nakar so pobudo prevzeli gostje in si priigrali neulovljivo prednost 24:18 ter takoj za tem tudi izkoristili drugo zaključno žogo.

Z zmago so si naši odbojkarji Panvita Galexa zagotovili drugo mesto pred končnico, katero prinaša prednost domačega igrišča v kolikor se bo igrala tretja tekma.

V četrtfinalu kjer se igra na dve dobljeni tekmi se bomo pomerili z Astec Triglavom iz Kranja.

Razpored tekem:

1.tekma - sreda 30.03.2011 Astec Triglav vs  Panvita Galex ob 19.00 uri vŠD Planina Kranj

2.tekma - sobota 02.04.2011 Panvita Galex vs Astec Triglav ob 19.30 uri v OŠ I. M. Sobota

event. 3. tekma - sreda 06.04.2011 Panvita Galex vs Astec Triglav ob 20.00 uri v OŠ I. M. Sobota