• PanvitaPanvitaIntering holdingPetrolDiming SGPVigrosFrontLab d.o.o.alualpremHakl ITDogšaIntering holdingFrontLab d.o.o.LegeaDiming ZvezdaZavarovalnica Triglav, d.d.MineralVigrosMlinopekFrontLab d.o.o.Intering holdingDegraSGPPanvitaObrt-opremaEL PuhanPetrolHakl ITLespatexMineralKarba MGEprofektFrontLab d.o.o.PanvitaHelosImo-RealKarba MGEHitAboPanvitaPetrolImo-RealDogšaAlkamZavarovalnica Triglav, d.d.Hakl ITHitAboObrt-opremaEnergija plusAlkamDegraSGPLegeaEnergija plusZavarovalnica Triglav, d.d.ZvezdaLespatexSGPZavarovalnica Triglav, d.d.Mineral

Novice 28.08.2010

Galex Mir premagal Indijo s 3:2

Srečanje so podjetneje začeli Indijci, ki so prvi niz dobili z rezultatom 19:25, bolje so nadaljevali naši igralci in so naslednja dva niza dobili z 25:22 in 25:21 in tako povedli z 2:1. V četrtem nizu so si gostje po nekaj neizsiljenih napakah galex mirovcev priigrali nekaj točk prednosti, ki so jo kljub borbeni igri naših igralcev uspeli višati vse do konca in zmagali s 17:25, ter tako izid izenačili na 2:2. Peti niz so od začetka do konca bili boljši naši igralci in ga zanesljivo dobili z rezultatom 15:9. Za galex mirovce so največ točk dosegli: Tomaž Horvat 33, Žiga Zupanc 13, Blaž Ajlec in Milan Mijalković pa sta dosegla po 7 točk. Naši igralci so nastopili v postavi: Ajlec, Flisar, Horvat, Hrastovec, Kerec, Marič, Mijalković, Novak, Pavlović, Zupanc, Žitnik.