• DogšaalualpremPetrolSGPKarba MGEMineralGostilna - Pizzeria NONAIntering holdingEnergija plusDiming Hakl ITDogšaIntering holdingGostilna - Pizzeria NONAZavarovalnica Triglav, d.d.HitAboLegeaLespatexPanvitaFrontLab d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.DegraPanvitaVigrosGostilna - Pizzeria NONAPanvitaEnergija plusDegraMlinopekLespatexPetrolKarba MGEprofektZvezdaSGPObrt-opremaSGPFrontLab d.o.o.PanvitaPetrolAlkamZavarovalnica Triglav, d.d.AlkamHitAboZavarovalnica Triglav, d.d.FrontLab d.o.o.Hakl ITSGPHelosFrontLab d.o.o.DogšaLegeaMineralEL PuhanIntering holdingVigrosHakl ITDiming ZvezdaImo-RealObrt-opremaMineralGostilna - Pizzeria NONAImo-Real

Novice 27.11.2010

Padel je Triglav

Panvita Galex  :   Astec Triglav    3:0   ( 25:15, 26:24, 25:22 )

Športna dvorana OŠ I v Murski Soboti, gledalcev 250, sodnika: Gril (Pekre) in  Merhar  (Maribor).

Panvita Galex : Ajlec , Zupanc 7, Pavlovič , Mijalković  12 , Kerec, Žitnik  3, Hrastovec,  Horvat  12, Flisar   8, Topovšek,  Tot   14,  Marič  (libero). Trener: D.Fujs

Astec Triglav : Čulibrk  1, Bilandžić 4, Ambrožič, Antonič 1, Rop 9, Potočnik 2, Kristan 19, Štembergar  7, Berčič,  Bežek (libero)  Trener:   T .Satler .

Odbojkarji Panvite Galexa smo se dobro pripravili za prekmursko gorenjski derbi dveh sosednjih ekip na lestvici in kandidatov za modro skupino v  končnici državnega prvenstva.  Varovanci trenerja Dejan Fujsa so se močno spominjali uvodnega poraza (3:0) v prvem krogu v Kranju  in zato so  svojo premoč še najbolj zrelo pokazali v prvem nizu, ki smo ga dobili v  19 minutah po prepričljivem  vodstvu tudi v tehničnih premorih ( 8:4 in  16:12).

V drugem nizu  so bili  Gorenjci  bolj zbrani in v drugem tehničnem premoru celo vodili s 14:16 ter  imeli pri izidu 22:24 izjemno priložnost za izenačenje v nizih. Toda v podaljšani  igri drugega niza so igralci Panvite Galexa uspeli izid najprej izenačiti in potem so po napaki  Marka Potočnika dobili tudi niz po 27 minutah igre ter povedli z 2:0.

Tretji niz so gostje začeli zelo zbrano in  prvi tehnični premor vodili z 4:8, toda v drugem premoru je bilo že  16:13,  v nadaljevanju smo bili domači še bolj zbrani in konkretni v zaključnih akcija.  Zadnjo,  25.  točko  je dosegel tokrat najbolj učinkovit  pri domačih Andrej Tot in zmaga Prekmurcev,  v zelo pomembni tekmi,  je  bila povsem zaslužena.

Zahvaljujemo se naši zveti publiki, katera nam je pomagala do tako zelo pomembne zmage!

Statistični podatki obeh ekip, si lahko ogledate na spletni strani OK Astec Triglav ali v naslednji razpredelnici (kliknite na eno izmed ekip)