• Obrt-opremaEnergija plusIntering holdingAlkamDegraAlkamObrt-opremaLegeaDiming HitAboDogšaLegeaEnergija plusSGPLespatexObrt-opremaHakl ITGostilna - Pizzeria NONAPetrolFrontLab d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Hakl ITMlinopekHelosPetrolEL PuhanMineralHakl ITZvezdaPetrolZavarovalnica Triglav, d.d.FrontLab d.o.o.SGPPanvitaLespatexDogšaDiming MineralalualpremGostilna - Pizzeria NONAZavarovalnica Triglav, d.d.SGPZvezdaImo-RealMineralGostilna - Pizzeria NONAHitAboVigrosFrontLab d.o.o.PanvitaKarba MGEVigrosSGPPanvitaImo-RealKarba MGEFrontLab d.o.o.PanvitaIntering holdingprofektGostilna - Pizzeria NONADegraZavarovalnica Triglav, d.d.Intering holding

Novice 01.12.2010

Premočni za Krko

Panvita Galex  :   Krka    3:0   (25:13, 25:18, 25:20)

11. krog 1 .DOL.

Športna dvorana OŠ I v Murski Soboti, gledalcev 100, sodnika:  Kamnikova ( Kotlje)  in  Valentar (Prevalje)

Postavi ekip in dosežene točke igralcev:

Panvita Galex : Ajlec, Zupanc 5, Pavlovič 1, Mijalković  8, Kerec, Žitnik  1, Horvat  19, Flisar   13, Novak , Tot   10 ,  Marič 1,   Topovšek  ( libero ),  Hrastovec (libero).

Trener: D.Fujs

Krka: :  L. Brulec  14, Pulko 10, Kosmina, Mikša 3, Kostrevc,  Lejo 1, Longar l, J. Brulec 2, Turk 4, Čuk ( libero ) , Vesel ( libero )

Trener: J. Rojc

Novomeščani so   prišli v Prekmurje zdesetkani toda občasno so se všečno upirali   favorizirani  ekipi Prekmurcev in bi po prikazani igrali lahko bili višje na lestvici.

V prvem nizu so igralci Panvite Galexa  po vodstvu v tehničnih premorih z  rezultatoma 8:5 in 16:9 ob koncu niza pri izidu  22:13 dali priložnost še mladi generaciji soboških odbojkarjev in tako, da  je niz zaključil  nekdanji košarkar Uroš Pavlovič z izidom 25:13.

Drugi niz  so se gostje iz Novega mesta   upirali vse do izida 8:8 nato pa  so smo domačini dobili drugi tehnični odmor z izidom 16:10  in izid drugega niza (25:18)  je z udarcem v mrežo končal  igralec gostov  Matic Lejo.

Tretji niz so bili občasno v vodstvu tudi gostje iz Novega mesta  (2:3, 4:5) toda v nadaljevanju  nismo dovolili presenečenja in smo igrali ravno toliko zbrano kot je bilo potrebno za osvojitev novih treh točk. Zadnjo točko k zmagi tretjega niza (25:20)  je prispeval najbolj razpoložen igralec Panvite Galexa kapetan  Tomaž Horvat.