• HitAboHakl ITDegraGostilna - Pizzeria NONAPetrolIntering holdingVigrosMineralKarba MGESGPKarba MGELegeaDogšaHelosLespatexZavarovalnica Triglav, d.d.SGPEnergija plusImo-RealHitAboZvezdaZavarovalnica Triglav, d.d.FrontLab d.o.o.MlinopekDiming FrontLab d.o.o.PanvitaMineralDogšaPetrolAlkamFrontLab d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Obrt-opremaEL PuhanHitAboPanvitaLegeaDegraPanvitaFrontLab d.o.o.Obrt-opremaIntering holdingImo-RealZvezdaGostilna - Pizzeria NONAVigrosHakl ITMineralAlkamSGPPetrolLespatexGostilna - Pizzeria NONAIntering holdingZavarovalnica Triglav, d.d.Energija plusalualpremGostilna - Pizzeria NONAprofektSGPDiming PanvitaHakl IT

Novice 08.12.2010

Mednarodna odbojkarska tekma v Murski Soboti:

Panvita Galex – Kanada 2:3 ( 21:25, 25:18, 25:22, 23:25, 13:15)

Telovadnica OŠ I v Murski Soboti, gledalcev 150, sodnika: Mesarič ( Murska Sobota) Gruškovnjak ( Beltinci).

Panvita Galex: Ajlec l, Zupanc 15, Pavlovič, Mijalković 11, Kerec  3, Žitnik 1, Marič 3, Horvat 20, Flisar 11, Novak, Tot 12, Hrastovec ( libero) trener:  Fujs

Kanada:  Town 9, Duff 9, Mclougalin 6, Derocco 1, Gallowax 3, Grofveld 5, Faucher 2, Perrin 18, Raimond ( libero), trener: Pichete

Prijateljska mednarodna tekma je z  nekaterimi  akcijami na obeh straneh navdušila gledalce,  v   srečanju  z oslabljeno reprezentanco Kanade, ki je na krajših pripravah v Mariboru. Tekmo bi lahko dobili, kljub  uglednim  gostom,   tudi domači odbojkarji a je domači trener Fujs v odločilnem petem  nizu dal priložnost tudi igralcem s klopi, brez Horvata in Tota pa zmaga ni bila dosegljiva kljub začetnemu vodstvu  v zadnjem nizu  s 4:1. Za naše odbojkarje je bila tekma dober trening pred sobotno tekmo prve slovenske odbojkarske lige, ko bomo v Murski Soboti že  ob 17.30  gostovali odbojkarji Calcita iz Kamnika, ki vodijo na lestvici.