• DegraZvezdaLegeaLespatexVigrosPetrolObrt-opremaFrontLab d.o.o.SGPAlkamDiming PanvitaFrontLab d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.Hakl ITKarba MGEprofektEnergija plusZavarovalnica Triglav, d.d.DegraEL PuhanLespatexImo-RealDogšaHakl ITIntering holdingPanvitaAlkamLegeaZvezdaPetrolSGPDiming Energija plusDogšaPetrolSGPPanvitaZavarovalnica Triglav, d.d.Hakl ITKarba MGEalualpremMineralIntering holdingMlinopekIntering holdingFrontLab d.o.o.MineralHelosPanvitaHitAboFrontLab d.o.o.SGPImo-RealObrt-opremaDegraMineralHitAboVigrosZavarovalnica Triglav, d.d.

Novice 22.09.2019

PANVITA POMGRAD druga na mednarodnem turnirju na Madžarskem

PANVITA POMGRAD druga na mednarodnem turnirju na Madžarskem

Na dvodnevnem mednarodnem odbojkarskem turnirju v Kaposvaru na Madžarskem so odbojkarji Panvite Pomgrada iz Murske Sobote med štirimi ekipami zasedli drugo mesto.

Prvi dan turnirja je Panvita Pomgrad premagala Krko iz Novega mesta s 3:0 ter izgubila z 2:1 proti končnemu zmagovalcu Kaposvaru z 2:1.

Drugi dan turnirja so murskosoboški odbojkarji pod taktirko novega trenerja, Aleša Hribarja, premagali še madžarski Kecskemeti z 2:1.

Organizatorji turnirja v Kaposvaru na Madžarskem so za najboljšega igralca izbrali Vasjo Plesca, sprejemalca OK Panvite Pomgrada. 

 

Rezultati:

PANVITA POMGRAD - KRKA 3:0 (25:19, 25:20 in 25:19)

PANVITA POMGRAD: Urban Drvarič 2, Žan Vori, Zlatko Pulko 9, Vasja Plesec 8, Dino Vinkovič 1, Jakob Rojnik 10, Gorazd Flisar 6, Žan Bedrač, Maj Marovt 2, Tin Vrabl in David Novak (oba libero). 

 

PANVITA POMGRAD - KAPOSVAR 1:2 (18:25, 25:22 in 23:25) 

PANVITA POMGRAD: Urban Drvarič 3, Žan Vori, Zlatko Pulko 13, Vasja Plesec 12, Dino Vinkovič, Jakob Rojnik 10, Gorazd Flisar, Žan Bedrač 3, Maj Marovt 3, Tin Vrabl in David Novak (oba libero). 

 

PANVITA POMGRAD - KECSKEMETI 2:1 (25:21, 17:25 in 25:22)

PANVITA POMGRAD: Urban Drvarič 5, Žan Vori, Zlatko Pulko 15, Vasja Plesec 16, Dino Vinkovič, Jakob Rojnik 13, Gorazd Flisar, Žan Bedrač 3, Maj Marovt 3, Tin Vrabl in David Novak (oba libero). 

 

Končni vrsti red turnirja v Kaposvarju, 20.-21/09 2019:

1. Kaposvar / MDŽ

2. OK Panvita Pomgrad MS

3. Kecskemeti / MDŽ

4. OK Krka Novo mesto