• Intering holdingSGPFrontLab d.o.o.MineralZavarovalnica Triglav, d.d.FrontLab d.o.o.Pekarna in kava bar KuzmičHakl ITPanvitaPetrolEL PuhanPetrolEnergija plusIntering holdingZavarovalnica Triglav, d.d.profektJože ŽagarPekarna in kava bar KuzmičEnergija plusPanvitaZavarovalnica Triglav, d.d.VigrosMlinopekVigrosKratchowillHakl ITKratchowillHelosAvto RajhZavarovalnica Triglav, d.d.Imo-RealFrontLab d.o.o.MineralIntering holdingSGPIntering holdingPranglSGPImo-RealPetrolPranglFrontLab d.o.o.ZvezdaMineralZvezdaPanvitaSGPPanvitaAvto RajhHakl ITalualprem

Novice 29.09.2019

Odbojkarji PANVITE POMGRADA tretji na 31.Skerbinjekovem memorialu v MB !

PANVITA POMGRAD tretja na 2-dnevnem mednarodnem turnirju v Mariboru

Na 31.Skerbinjekovem memorialu v Mariboru so odbojkarji Panvite Pomgrada iz Murske Sobote med štirimi prvoligaškimi ekipami zasedli tretje mesto.

Prvi dan turnirja je Panvita Pomgrad s 3:2 izgubila proti Hočam ter nato v tekmi za tretje mesto s 3:2 ugnala avstrijskega prvoligaša Weiz.

Maribor, ki je bil prvi dan s 3:2 boljši od Avstrijcev, je v finalu s prepričljivih 3:0 ugnal Hoče in tako osvojil prvo mesto na turnirju.

Rezultati – 31.Skerbinjekov memorial 2019 v MB:

Panvita Pomgrad – HOČE 2:3 (21:25, 25:22, 23:25,25:17 in 13:15)

MARIBOR – Weiz (AT) 3:2

Finale:

MARIBOR – Hoče 3:0

Za 3.mesto:

PANVITA POMGRAD – Weiz (AT) 3:2 (20:25, 19:25, 25:22, 25:22 in 15:12)

Končni vrsti red 31. Skerbinjekovega mameriala v MB, 27.-28/09 2019:

1. MARIBOR

2. HOČE

3. OK Panvita Pomgrad MS

4. WEIZ (AT)

Po srebrni medalji za Slovenijo na Evropskem prvenstvu v odbojki pa se v Sloveniji nova tekmovalna sezona 1.slovenski odbojkarski ligi začenja že prihajajoči konec tedna.

Odbojkarji Panvite Pomgrada se bodo pod taktirko novega trenerja, Aleša Hribarja za začetek nove odbojkarske sezone 2019/20 v soboto ob 19:00 uri na OŠ I v Murski Soboti pomerili proti Črnučam.