• AlkamObrt-opremaMlinopekPanvitaFrontLab d.o.o.SurovinaZavarovalnica Triglav, d.d.PetrolZvezdaIntering holdingKarba MGEObrt-opremaIntering holdingDogšaPanvitaVigrosHakl ITPetrolSurovinaLegeaMineralHitAboSGPPanvitaEnergija plusGostilna - Pizzeria NONAFrontLab d.o.o.PanvitaSGPKarba MGEHitAboZavarovalnica Triglav, d.d.Energija plusDiming ElcomLegeaAlkamHakl ITDegraFrontLab d.o.o.SurovinaDogšaLespatexHakl ITLespatexTranspak EL PuhanAlkamDegraIntering holdingFrontLab d.o.o.Gostilna - Pizzeria NONAPetrolMineralZavarovalnica Triglav, d.d.Gostilna - Pizzeria NONAZvezdaPranglHelosTranspak profektElcomSurovinaImo-RealTranspak SGPTranspak VigrosImo-RealDiming alualpremPranglZavarovalnica Triglav, d.d.MineralGostilna - Pizzeria NONASGPElcomElcom

Novice 26.09.2020

Iz Hoč s prvo zmago v novi tekmovalni sezoni !

Sportklub 1.A odbojkarska liga za moške, 2.krog:

HOČE - PANVITA POMGRAD 1:3

Rezultati nizov: 17:25, 25:22, 23:25 in 20:25.

Odbojkarji Panvite Pomgrad so po uvodnem porazu proti Salonitu v novi sezoni vknjižili prvo zmago.

Na gostovanju v Hočah so ugnali domačine s 3:1.

Potem ko so varovanci trenerja Aleša Hribarja dobili uvodni niz je sledilo izenačenje na 1:1 v nizih, bržčas odločilni tretji niz pa so na razliko dobili Sobočani. Zadnji, četrti niz je bil zatem zgolj še formalnost.

Najučikovitejša v vrstah Panvite Pomgrad v Hočah sta bila korektor Branislav Radović in kapetan Jakob Rojnik - oba s po 16-imi doseženimi točkami.

PANVITA POMGRAD: Potočnik, Vinkovič 9, Drvarič 1, Radović 16, Rojnik 16, Flisar, Lakner 5, Novak 1, Bedrač 8, Grabar, Vori in Vrabl (oba libero); trener: Aleš Hribar:

V naslednjem, t.j. 3.krogu Sportklub 1.A odbojkarske lige v sredo, 30.septembra, Panvita Pomgrad ob 20:00 uri na OŠ I v Murski Soboti igra proti Krki.