• LegeaFrontLab d.o.o.Hakl ITZvezdaZavarovalnica Triglav, d.d.LespatexFrontLab d.o.o.LegeaSGPFrontLab d.o.o.profektPetrolDogšaObrt-opremaDegraObrt-opremaAlkamSGPPetrolImo-RealKarba MGEDegraalualpremLegeaLespatexEnergija plusMineralZavarovalnica Triglav, d.d.Intering holdingKarba MGEHakl ITPanvitaEL PuhanImo-RealVigrosPetrolFrontLab d.o.o.MineralEnergija plusDogšaPanvitaGostilna - Pizzeria NONAZavarovalnica Triglav, d.d.SGPVigrosGostilna - Pizzeria NONAMineralHelosHakl ITDiming Zavarovalnica Triglav, d.d.ZvezdaSGPIntering holdingHitAboAlkamGostilna - Pizzeria NONAHitAboIntering holdingMlinopekGostilna - Pizzeria NONAPanvitaDiming Panvita

Novice 22.01.2011

Z zmago na drugo mesto

Predzadnjo tekmo rednega dela prvenstva so začeli domači odbojkarji. Po tesnem vodstvu po 1. tehničnem time-outu (8:7) so domači odbojkarji pritisnili na plin in razliko do 2. odmora povečali na 5 točk, končni rezultat 1. niza pa je bil 25:14.

Takoj na začetku drugega niza so domači nanizali 4 zaporedne bloke za vodstvo s 5:0. Razliko 5 točk so brez težav ohranjali večino niza, ob koncu pa dosegli nekaj točk zapored in osvojili tudi 2. niz, tega s 25:15.

Tudi v 3. nizu je slika na parketu enaka. Domači so osvajali točke in večali prednost, dobili oba tehnična time-outa (8:3, 16:11), nato pa so gostom dovolili, da so se jih približali na le točko zaostanka (22:21). A domačini niso dovolili, da bi se zgodilo morebitno presenečenje, in so dobili tudi 3. niz (25:22).

Prvo ime srečanja je bil domačin Milan Mijalkovič, ki je dosegel 20 točk. Tot je dosegel 13 točk, Horvat jih je dodal 9. Tri točke so tako ostale v Murski Soboti.

Panvita Galex se je povzpela na 2. mesto na lestvici, saj je Marchiol Vodi izgubil proti Calcitu, kar pomeni, da bomo redni del prvenstva zaključili na 2. mestu. A pred nami je še ena tekma, v soboto proti Gokop Framu, nato pa sledijo tekme modre skupine.