• Obrt-opremaGostilna - Pizzeria NONAIntering holdingEnergija plusZavarovalnica Triglav, d.d.SurovinaFrontLab d.o.o.Imo-RealHelosHakl ITDogšaHakl ITElcomZvezdaImo-RealElcomAlkamTranspak Obrt-opremaGostilna - Pizzeria NONAPetrolZvezdaKarba MGEMlinopekVigrosLespatexFrontLab d.o.o.Transpak DegraSurovinaKarba MGEprofektDiming ElcomSGPEnergija plusGostilna - Pizzeria NONAIntering holdingPetrolSurovinaPanvitaMineralGostilna - Pizzeria NONAFrontLab d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.DogšaPanvitaDegraZavarovalnica Triglav, d.d.HitAboSurovinaPetrolSGPLegeaPanvitaSGPPanvitaIntering holdingMineralFrontLab d.o.o.EL PuhanElcomLegeaMineralLespatexTranspak HitAboalualpremTranspak VigrosAlkamObrt-opremaSGPHakl ITDiming Zavarovalnica Triglav, d.d.

Vodstvo

PREDSEDNIK:

Matjaž DURIČ

ČLANI UPRAVNEGA ODBORA:

Matjaž DURIČ, predsednik UO

Jure LUKAČ

Boris SAPAČ

Gorazd GIDER

Simon SUHADOLNIK

ŠPORTNI DIREKTOR:

Jure LUKAČ

TEHNIČNI DIREKTOR in VODJA ODBOJKARSKE ŠOLE: