• ZvezdaHakl ITDiming Obrt-opremaalualpremTranspak SGPObrt-opremaFrontLab d.o.o.HitAboLespatexMineralTranspak Gostilna - Pizzeria NONADogšaMineralVigrosAlkamMlinopekImo-RealPetrolFrontLab d.o.o.PanvitaElcomSurovinaAlkamPanvitaPetrolSurovinaZavarovalnica Triglav, d.d.Karba MGEHelosGostilna - Pizzeria NONASGPLegeaZvezdaZavarovalnica Triglav, d.d.Karba MGEIntering holdingTranspak Intering holdingEnergija plusMineralZavarovalnica Triglav, d.d.Hakl ITLespatexLegeaPanvitaSurovinaPanvitaDegraEnergija plusEL PuhanImo-RealZvezdaSGPElcomDogšaSGPElcomPetrolGostilna - Pizzeria NONAHitAboZavarovalnica Triglav, d.d.Gostilna - Pizzeria NONAprofektElcomTranspak DegraHakl ITDiming SurovinaVigrosFrontLab d.o.o.Intering holdingFrontLab d.o.o.

Vodstvo

PREDSEDNIK:

Matjaž DURIČ

ČLANI UPRAVNEGA ODBORA:

Matjaž DURIČ, predsednik UO

Jure LUKAČ

Boris SAPAČ

Gorazd GIDER

Simon SUHADOLNIK

ŠPORTNI DIREKTOR:

Jure LUKAČ

TEHNIČNI DIREKTOR in VODJA ODBOJKARSKE ŠOLE: