• PanvitaAvto RajhHelosPetrolImo-RealJože ŽagarPranglPanvitaPekarna in kava bar KuzmičalualpremAvto RajhIntering holdingZvezdaSGPImo-RealIntering holdingEL PuhanHakl ITPanvitaprofektPetrolFrontLab d.o.o.SGPZavarovalnica Triglav, d.d.SGPZvezdaFrontLab d.o.o.VigrosFrontLab d.o.o.KratchowillHakl ITVigrosPetrolZavarovalnica Triglav, d.d.Energija plusIntering holdingPanvitaZavarovalnica Triglav, d.d.Energija plusPekarna in kava bar KuzmičMlinopekKratchowillPranglFrontLab d.o.o.Zavarovalnica Triglav, d.d.PanvitaSGPHakl IT

Sezona 2009/2010

Avto Rajh Tournament

Maximusov turnir

1. DOL

1. krog (03.10.2009 20:00:00)

Galex Mir : Svit Unimetal (3 : 0) 25:12, 25:14, 25:17
Hiša na kolesih : UKO Kropa (1 : 3) 25:23, 30:32, 22:25, 20:25
Duol : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 20:25, 19:25, 21:25
Krka : MTB Maribor (3 : 1) 25:15, 25:19, 24:26, 25:18
SIP Šempeter : Calcit Volleyball (3 : 1) 25:20, 30:28, 20:25, 25:23

2. krog (07.10.2009 20:00:00)

Ekipa Marchiol Vodi : Galex Mir (3 : 2) 22:25, 25:27, 25:13, 25:19, 18:16
MTB Maribor : SIP Šempeter (1 : 3) 20:25, 23:25, 25:23, 23:25
Hiša na kolesih : Duol (3 : 0) 25:18, 25:18, 25:18
Svit Unimetal : Krka (3 : 2) 21:25, 23:25, 25:14, 25:20, 15:13

3. krog (10.10.2009 20:00:00)

Galex Mir : Hiša na kolesih (0 : 3) 23:25, 15:25, 19:25
Duol : UKO Kropa (3 : 2) 22:25, 17:25, 27:25, 25:22, 17:15
Krka : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 12:25, 16:25, 20:25
SIP Šempeter : Svit Unimetal (3 : 1) 16:25, 25:22, 25:17, 25:16
Calcit Volleyball : MTB Maribor (3 : 0) 25:19, 25:17, 25:18

4. krog (14.10.2009 20:00:00)

Duol : Galex Mir (0 : 3) 17:25, 24:26, 15:25
UKO Kropa : MTB Maribor (3 : 0) 25:22, 25:11, 25:16
Ekipa Marchiol Vodi : SIP Šempeter (3 : 0) 25:17, 25:16, 25:18
Svit Unimetal : Calcit Volleyball (1 : 3) 22:25, 25:22, 16:25, 12:25
Hiša na kolesih : Krka (3 : 0) 25:20, 25:18, 20:19

5. krog (17.10.2009 )

Galex Mir : UKO Kropa (1 : 3) 22:25, 25:23, 23:25, 23:25
Krka : Duol (3 : 2) 23:25, 22:25, 26:24, 25:16, 15:9
SIP Šempeter : Hiša na kolesih (1 : 3) 23:25, 15:25, 25:18, 18:25
Calcit Volleyball : Ekipa Marchiol Vodi (3 : 1) 25:20, 25:23, 21:25, 25:18
MTB Maribor : Svit Unimetal (0 : 3) 23:25, 18:25, 19:25

6. krog (24.10.2009 20:00:00)

Galex Mir : Krka (3 : 0) 25:17, 25:11, 26:24
UKO Kropa : Svit Unimetal (3 : 2) 25:11, 25:22, 24:26, 26:28, 15:11
Ekipa Marchiol Vodi : MTB Maribor (3 : 0) 25:18, 25:19, 27:25
Hiša na kolesih : Calcit Volleyball (3 : 1) 25:20, 19:25, 25:18, 25:22
Duol : SIP Šempeter (3 : 2) 25:22, 20:25, 25:14, 21:25, 15:13

7. krog (31.10.2009 20:00:00)

SIP Šempeter : Galex Mir (0 : 3) 19:25, 18:25, 17:25
Krka : UKO Kropa (3 : 2) 25:23, 14:25, 18:25, 25:15, 22:20
Calcit Volleyball : Duol (3 : 1) 18:25, 25:18, 25:22, 25:17
MTB Maribor : Hiša na kolesih (1 : 3) 14:25, 21:25, 25:21, 14:25
Svit Unimetal : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 18:25, 16:25, 15:25

8. krog (07.11.2009 )

UKO Kropa : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 21:25, 17:25, 23:25
Hiša na kolesih : Svit Unimetal (3 : 0) 25:16, 25:11, 26:24
Duol : MTB Maribor (3 : 0) 25:14, 25:18, 25:17
Galex Mir : Calcit Volleyball (2 : 3) 18:25, 15:25, 25:23, 25:22, 13:15
Krka : SIP Šempeter (0 : 3) 20:25, 16:25, 22:25

9. krog (14.11.2009 20:00:00)

MTB Maribor : Galex Mir (0 : 3) 17:25, 13:25, 16:25
SIP Šempeter : UKO Kropa (3 : 1) 26:24, 20:25, 25:23, 25:22
Calcit Volleyball : Krka (3 : 0) 25:21, 25:19, 25:13
Svit Unimetal : Duol (1 : 3) 25:21, 23:25, 22:25, 22:25
Ekipa Marchiol Vodi : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:20, 25:14, 23:25, 25:20

10. krog (21.11.2009 20:00:00)

Svit Unimetal : Galex Mir (0 : 3) 13:25, 30:32, 23:25
Ekipa Marchiol Vodi : Duol (3 : 0) 25:17, 25:19, 25:22
UKO Kropa : Hiša na kolesih (3 : 1) 28:26, 26:28, 25:18, 25:21
MTB Maribor : Krka (3 : 1) 26:28, 25:21, 25:21, 25:18
Calcit Volleyball : SIP Šempeter (3 : 0) 25:15, 25:15, 25:15

11. krog (28.11.2009 20:00:00)

Galex Mir : Ekipa Marchiol Vodi (3 : 0) 30:28, 25:21, 25:22
Calcit Volleyball : UKO Kropa (3 : 1) 27:25, 25:23, 14:25, 25:15
SIP Šempeter : MTB Maribor (3 : 0) 25:15, 25:19, 25:17
Krka : Svit Unimetal (3 : 2) 25:21, 24:26, 20:25, 25:16, 15:10
Duol : Hiša na kolesih (3 : 0) 29:27, 25:21, 25:23

12. krog (05.12.2009 20:00:00)

Hiša na kolesih : Galex Mir (3 : 0) 25:23, 25:17, 25:22
UKO Kropa : Duol (1 : 3) 22:25, 25:19, 15:25, 12:25
Ekipa Marchiol Vodi : Krka (3 : 0) 25:21, 25:11, 25:17
Svit Unimetal : SIP Šempeter (0 : 3) 27:29, 14:25, 23:25
MTB Maribor : Calcit Volleyball (1 : 3) 20:25, 25:21, 22:25, 11:25

13. krog (12.12.2009 20:00:00)

Galex Mir : Duol (3 : 0) 25:20, 25:16, 25:12
MTB Maribor : UKO Kropa (0 : 3) 21:25, 15:25, 16:25
Calcit Volleyball : Svit Unimetal (3 : 2) 25:21, 24:26, 24:26, 25:17, 15:11
Krka : Hiša na kolesih (1 : 3) 25:22, 13:25, 20:25, 15:25
SIP Šempeter : Ekipa Marchiol Vodi (1 : 3) 25:23, 19:25, 14:25, 15:25

14. krog (19.12.2009 20:00:00)

UKO Kropa : Galex Mir (1 : 3) 23:25, 17:25, 25:19, 19:25
Duol : Krka (3 : 1) 19:25, 26:24, 25:17, 25:16
Hiša na kolesih : SIP Šempeter (3 : 0) 25:18, 25:12, 25:13
Ekipa Marchiol Vodi : Calcit Volleyball (3 : 2) 25:14, 25:15, 25:27, 22:25, 15:10
Svit Unimetal : MTB Maribor (3 : 1) 25:23, 13:25, 25:23, 25:20

15. krog (23.12.2009 20:00:00)

Krka : Galex Mir (1 : 3) 25:23, 22:25, 19:25, 21:25
Svit Unimetal : UKO Kropa (3 : 1) 25:23, 22:25, 25:22, 25:19
MTB Maribor : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 18:25, 19:25, 12:25
Calcit Volleyball : Hiša na kolesih (1 : 3) 24:26, 21:25, 25:20, 20:25
SIP Šempeter : Duol (1 : 3) 25:21, 21:25, 16:25, 13:25

16. krog (16.01.2010 20:00:00)

Galex Mir : SIP Šempeter (3 : 0) 25:16, 25:17, 25:19
UKO Kropa : Krka (1 : 3) 19:25, 21:25, 25:18, 16:25
Duol : Calcit Volleyball (1 : 3) 25:23, 17:25, 18:25, 19:25
Hiša na kolesih : MTB Maribor (3 : 0) 25:13, 25:23, 25:10
Ekipa Marchiol Vodi : Svit Unimetal (3 : 0) 25:21, 25:15, 25:20

17. krog (20.01.2010 20:00:00)

Calcit Volleyball : Galex Mir (1 : 3) 19:25, 25:20, 23:25, 19:25
Ekipa Marchiol Vodi : UKO Kropa (3 : 0) 26:24, 25:20, 25:19
Svit Unimetal : Hiša na kolesih (2 : 3) 25:23, 17:25, 26:24, 18:25, 13:15
MTB Maribor : Duol (3 : 2) 30:28, 28:30, 25:22, 25:27, 15:10
SIP Šempeter : Krka (2 : 2) 26:24, 25:20, 23:25, 19:25

18. krog (23.01.2010 20:00:00)

Galex Mir : MTB Maribor (3 : 0) 25:15, 25:18, 25:16
UKO Kropa : SIP Šempeter (3 : 1) 25:23, 23:25, 25:14, 29:27
Krka : Calcit Volleyball (0 : 3) 20:25, 16:25, 22:25
Duol : Svit Unimetal (3 : 0) 25:18, 25:22, 25:19
Hiša na kolesih : Ekipa Marchiol Vodi (1 : 3) 21:25, 25:20, 23:25, 18:25

2. krog (07.10.2010 20:00:00)

UKO Kropa : Calcit Volleyball (0 : 3) 24:26, 21:25, 16:25

3. DOL - vzhod

Modra skupina

1. krog (30.01.2010 20:00:00)

Galex Mir : Hiša na kolesih (3 : 1) 23:25, 25:18, 25:21, 25:17
Calcit Volleyball : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 13:25, 19:25, 23:25
Ekipa Marchiol Vodi : Salonit Anhovo (2 : 3) 23:25, 19:25, 25:16, 25:21, 13:15

2. krog (06.02.2010 )

Salonit Anhovo : Galex Mir (3 : 1) 25:22, 25:17, 23:25, 25:21
ACH Volley Ljubljana : Hiša na kolesih (3 : 0) 25:14, 25:19, 25:19
Calcit Volleyball : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 20:25, 23:25, 17:25

3. krog (13.02.2010 )

Ekipa Marchiol Vodi : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 21:25, 21:25, 19:25
Galex Mir : Calcit Volleyball (3 : 1) 21:25, 25:20, 25:16, 25:21
Hiša na kolesih : Salonit Anhovo (1 : 3) 23:25, 23:25, 25:22, 24:26

4. krog (17.02.2010 )

ACH Volley Ljubljana : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:22, 27:29, 25:18, 25:20
Calcit Volleyball : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:22, 16:25, 25:21, 25:23
Ekipa Marchiol Vodi : Galex Mir (2 : 3) 26:24, 26:28, 20:25, 25:17, 10:15

5. krog (20.02.2010 )

Galex Mir : ACH Volley Ljubljana (1 : 3) 25:21, 20:25, 17:25, 23:25
Hiša na kolesih : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 23:25, 19:25, 21:25
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball (3 : 2) 25:20, 19:25, 24:26, 25:19, 15:7

6. krog (27.02.2010 )

ACH Volley Ljubljana : Calcit Volleyball (3 : 0) 25:22, 25:10, 25:16
Salonit Anhovo : Ekipa Marchiol Vodi (2 : 3) 25:18, 23:25, 24:26, 25:17, 13:15
Hiša na kolesih : Galex Mir (1 : 3) 25:21, 25:27, 11:25, 25:27

7. krog (06.03.2010 )

Hiša na kolesih : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 20:25, 14:25, 11:25
Galex Mir : Salonit Anhovo (3 : 2) 25:22, 25:21, 23:25, 17:25, 15:10
Ekipa Marchiol Vodi : Calcit Volleyball (3 : 0) 28:26, 25:14, 25:19

8. krog (10.03.2010 )

ACH Volley Ljubljana : Ekipa Marchiol Vodi (3 : 1) 23:25, 25:21, 25:19, 25:19
Calcit Volleyball : Galex Mir (2 : 3) 25:20, 24:26, 29:27, 21:25, 13:15
Salonit Anhovo : Hiša na kolesih (3 : 0) 25:19, 25:21, 25:17

9. krog (13.03.2010 )

Salonit Anhovo : ACH Volley Ljubljana (3 : 1) 28:26, 25:18, 22:25, 25:23
Hiša na kolesih : Calcit Volleyball (3 : 0) 25:17, 25:19, 27:25
Galex Mir : Ekipa Marchiol Vodi (3 : 1) 25:19, 20:25, 25:23, 25:16

10. krog (20.03.2010 )

ACH Volley Ljubljana : Galex Mir (3 : 0) 25:16, 25:17, 25:14
Ekipa Marchiol Vodi : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:22, 27:29, 25:19, 25:19
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo (2 : 3) 26:28, 25:21, 25:23, 17:25, 10:15

Zelena skupina

Končnica

1/4 FINALE - 1. tekma (27.03.2010 )

Hiša na kolesih : Galex Mir (3 : 0) 31:29, 25:18, 25:21

1/4 FINALE - 2. tekma (31.03.2010 19:00:00)

Galex Mir : Hiša na kolesih (1 : 3) 25:19, 21:25, 19:25, 25:27

Prijateljska tekma

09.04.2010 - Galex Mir : Fino Kaposvar (2 : 3) 25:17, 23:25, 26:24, 17:25, 13:15

Mednarodne tekme

Pokal Slovenije

4. Krog (21.10.2009 )

Hoče : Galex Mir (0 : 3) 15:25, 22:25, 18:25

1/8 finala (04.11.2009 )

Krka : Galex Mir (0 : 3) 15:25, 23:25, 14:25

1/4 finala (18.11.2009 )

Duol : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 23:25, 25:27, 15:25
SIP Šempeter : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 19:25, 17:25, 19:25
Galex Mir : Salonit Anhovo (3 : 2) 21:25, 25:18, 25:18, 22:25, 15:8
Hiša na kolesih : Calcit Volleyball (0 : 3) 18:25, 21:25, 18:25
ACH Volley Ljubljana : Duol (3 : 0) 25:14, 25:16, 25:12
Ekipa Marchiol Vodi : SIP Šempeter (3 : 0) 25:14, 25:16, 25:15
Salonit Anhovo : Galex Mir (3 : 2) 21:25, 25:15, 15:25, 25:18, 15:13
Calcit Volleyball : Hiša na kolesih (3 : 2) 25:16, 23:25, 18:25, 27:25, 15:13

Finalni turnir (30.12.2009 )

Galex Mir : Calcit Volleyball (3 : 2) 25:23, 25:19, 29:31, 23:25, 15:12
ACH Volley Ljubljana : Ekipa Marchiol Vodi (3 : 2) 25:19, 27:29, 29:31, 25:14, 15:8
Calcit Volleyball : Ekipa Marchiol Vodi (0 : 3) 20:25, 19:25, 18:25
Galex Mir : ACH Volley Ljubljana (2 : 3) 25:22, 25:22, 17:25, 23:25, 12:15

Avto Rajh Open

Mevza Cup

CEV Volleyball Challenge Cup - Men