• VigrosEnergija plusFrontLab d.o.o.SGPFrontLab d.o.o.Pekarna in kava bar KuzmičZavarovalnica Triglav, d.d.MlinopekIntering holdingalualpremZvezdaJože ŽagarImo-RealEL PuhanprofektSGPKratchowillZavarovalnica Triglav, d.d.PanvitaAvto RajhHelosPetrolEnergija plusFrontLab d.o.o.KratchowillPranglImo-RealIntering holdingZavarovalnica Triglav, d.d.PanvitaZavarovalnica Triglav, d.d.Hakl ITSGPPetrolPanvitaIntering holdingZvezdaVigrosSGPPranglPekarna in kava bar KuzmičHakl ITPetrolAvto RajhPanvitaVigrosHakl ITFrontLab d.o.o.

Rezultati

Avto Rajh Tournament

Maximusov turnir

1. DOL

1. krog (03.10.2015 19:30:00)

Calcit Volleyball : SIP Šempeter (3 : 0) 25:11, 25:21, 25:12
ACH Volley Ljubljana : Fužinar Metal Ravne (3 : 0) 25:15, 25:13, 25:19
Salonit Anhovo : Krka (3 : 2) 20:25, 25:17, 27:25, 22:25, 15:7
National Žirovnica : Maribor (0 : 3) 18:25, 26:28, 17:25
Hiša na kolesih : Panvita Pomgrad (3 : 1) 25:23, 25:17, 15:25, 28:26

2. krog (05.10.2015 20:30:00)

ACH Volley Ljubljana : Calcit Volleyball (3 : 1) 25:23, 20:25, 25:22, 25:23
Maribor : Hiša na kolesih (1 : 3) 20:25, 22:25, 25:22, 19:25
Krka : National Žirovnica (1 : 3) 25:22, 18:25, 19:25, 15:25
Fužinar Metal Ravne : Salonit Anhovo (2 : 3) 25:23, 15:25, 25:20, 15:25, 13:15

3. krog (17.10.2015 19:00:00)

ACH Volley Ljubljana : SIP Šempeter (3 : 1) 25:20, 22:25, 25:15, 25:18
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball (1 : 3) 25:18, 22:25, 22:25, 21:25
National Žirovnica : Fužinar Metal Ravne (3 : 1) 20:25, 25:19, 25:21, 29:27
Hiša na kolesih : Krka (1 : 3) 27:25, 23:25, 22:25, 17:25
Panvita Pomgrad : Maribor (1 : 3) 16:25, 25:21, 19:25, 19:25

4. krog (21.10.2015 20:00:00)

SIP Šempeter : Maribor (3 : 2) 25:21, 25:16, 17:25, 16:25, 15:13
Krka : Panvita Pomgrad (0 : 3) 20:25, 19:25, 19:25
Fužinar Metal Ravne : Hiša na kolesih (1 : 3) 20:25, 26:24, 21:25, 26:28
Calcit Volleyball : National Žirovnica (3 : 0) 25:19, 25:9, 25:21
ACH Volley Ljubljana : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:17, 25:17, 19:25, 25:23

5. krog (24.10.2015 19:00:00)

Salonit Anhovo : SIP Šempeter (3 : 0) 25:20, 25:18, 25:15
National Žirovnica : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 23:25, 19:25, 18:25
Hiša na kolesih : Calcit Volleyball (0 : 3) 20:25, 22:25, 21:25
Panvita Pomgrad : Fužinar Metal Ravne (3 : 0) 25:17, 25:11, 25:23
Maribor : Krka (3 : 1) 25:22, 25:19, 18:25, 25:18

6. krog (30.10.2015 19:00:00)

SIP Šempeter : Krka (3 : 1) 25:17, 30:28, 17:25, 25:21
Fužinar Metal Ravne : Maribor (0 : 3) 23:25, 19:25, 11:25
Calcit Volleyball : Panvita Pomgrad (3 : 1) 25:20, 25:15, 15:25, 25:17
ACH Volley Ljubljana : Hiša na kolesih (2 : 3) 17:25, 25:18, 26:24, 18:25, 12:15
Salonit Anhovo : National Žirovnica (3 : 0) 25:23, 25:15, 25:21

2. krog (04.11.2015 20:30:00)

SIP Šempeter : Panvita Pomgrad (1 : 3) 19:25, 23:25, 26:24, 18:25

7. krog (07.11.2015 18:00:00)

National Žirovnica : SIP Šempeter (0 : 3) 21:25, 23:25, 20:25
Hiša na kolesih : Salonit Anhovo (0 : 3) 22:25, 17:25, 18:25
Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana (2 : 3) 25:17, 23:25, 25:19, 15:25, 10:15
Maribor : Calcit Volleyball (0 : 3) 22:25, 16:25, 23:25
Krka : Fužinar Metal Ravne (3 : 0) 25:23, 25:11, 25:18

8. krog (14.11.2015 19:00:00)

SIP Šempeter : Fužinar Metal Ravne (3 : 0) 25:15, 25:16, 25:13
Calcit Volleyball : Krka (3 : 1) 25:27, 25:18, 28:26, 25:18
Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad (1 : 3) 25:13, 22:25, 19:25, 22:25
National Žirovnica : Hiša na kolesih (1 : 3) 14:25, 25:18, 17:25, 11:25
Maribor : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 18:25, 19:25, 13:25

9. krog (21.11.2015 19:00:00)

Hiša na kolesih : SIP Šempeter (3 : 0) 27:25, 25:20, 25:20
Panvita Pomgrad : National Žirovnica (3 : 0) 25:19, 25:14, 25:23
Maribor : Salonit Anhovo (2 : 3) 25:22, 25:19, 22:25, 13:25, 10:15
Krka : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 23:25, 22:25, 20:25
Fužinar Metal Ravne : Calcit Volleyball (0 : 3) 24:26, 23:25, 18:25

10. krog (28.11.2015 19:00:00)

SIP Šempeter : Calcit Volleyball (1 : 3) 19:25, 25:23, 15:25, 20:25
Fužinar Metal Ravne : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 10:25, 13:25, 17:25
Krka : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:20, 17:25, 25:18, 25:15
Maribor : National Žirovnica (3 : 2) 21:25, 21:25, 25:19, 25:17, 15:12
Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (3 : 0) 25:17, 25:15, 25:19

11. krog (05.12.2015 19:00:00)

Panvita Pomgrad : SIP Šempeter (3 : 2) 25:20, 22:25, 25:13, 26:28, 15:9
Hiša na kolesih : Maribor (3 : 1) 26:24, 19:25, 25:20, 25:23
National Žirovnica : Krka (3 : 2) 25:22, 17:25, 23:25, 25:19, 15:12
Salonit Anhovo : Fužinar Metal Ravne (3 : 0) 25:21, 25:16, 25:13
Calcit Volleyball : ACH Volley Ljubljana (2 : 3) 25:17, 21:25, 23:25, 26:24, 10:15

12. krog (10.12.2015 20:00:00)

Maribor : Panvita Pomgrad (3 : 1) 25:23, 21:25, 25:19, 25:20
SIP Šempeter : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 24:26, 19:25, 21:25
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo (3 : 0) 25:21, 25:17, 25:23
Fužinar Metal Ravne : National Žirovnica (3 : 0) 25:19, 26:24, 25:19
Krka : Hiša na kolesih (3 : 2) 25:16, 25:18, 17:25, 20:25, 16:14

13. krog (19.12.2015 18:00:00)

Maribor : SIP Šempeter (3 : 0) 25:20, 25:21, 25:20
Panvita Pomgrad : Krka (3 : 0) 25:20, 25:21, 25:20
Hiša na kolesih : Fužinar Metal Ravne (3 : 1) 18:25, 25:11, 25:21, 25:21
Salonit Anhovo : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 22:25, 20:25, 20:25
National Žirovnica : Calcit Volleyball (0 : 3) 22:25, 25:27, 22:25

14. krog (23.12.2015 19:00:00)

SIP Šempeter : Salonit Anhovo (2 : 3) 27:25, 20:25, 25:20, 17:25, 8:15
ACH Volley Ljubljana : National Žirovnica (3 : 0) 25:20, 25:19, 25:20
Calcit Volleyball : Hiša na kolesih (3 : 0) 25:16, 25:18, 25:18
Fužinar Metal Ravne : Panvita Pomgrad (2 : 3) 19:25, 25:21, 22:25, 25:23, 13:15
Krka : Maribor (0 : 3) 21:25, 20:25, 20:25

15. krog (13.01.2016 20:00:00)

Krka : SIP Šempeter (3 : 2) 23:25, 25:21, 16:25, 25:22, 15:12
Maribor : Fužinar Metal Ravne (3 : 0) 25:23, 25:18, 27:25
Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball (3 : 1) 23:25, 26:24, 25:17, 26:24
Hiša na kolesih : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 25:27, 23:25, 20:25
National Žirovnica : Salonit Anhovo (1 : 3) 25:20, 22:25, 16:25, 21:25

16. krog (16.01.2016 18:00:00)

SIP Šempeter : National Žirovnica (3 : 0) 25:19, 25:21, 25:23
Salonit Anhovo : Hiša na kolesih (3 : 2) 22:25, 20:25, 25:21, 25:18, 15:8
ACH Volley Ljubljana : Panvita Pomgrad (2 : 3) 25:16, 25:21, 23:25, 20:25, 15:17
Calcit Volleyball : Maribor (0 : 3) 23:25, 22:25, 19:25
Fužinar Metal Ravne : Krka (1 : 3) 25:18, 23:25, 22:25, 20:25

17. krog (23.01.2016 19:00:00)

Fužinar Metal Ravne : SIP Šempeter (1 : 3) 23:25, 27:25, 16:25, 22:25
Krka : Calcit Volleyball (0 : 3) 17:25, 26:28, 16:25
Maribor : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 13:25, 16:25, 12:25
Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (3 : 2) 25:15, 22:25, 26:24, 17:25, 18:16
Hiša na kolesih : National Žirovnica (3 : 1) 25:15, 25:19, 21:25, 25:21

18. krog (30.01.2016 19:30:00)

SIP Šempeter : Hiša na kolesih (2 : 3) 15:25, 25:18, 27:25, 24:26, 12:15
National Žirovnica : Panvita Pomgrad (0 : 3) 22:25, 21:25, 20:25
Salonit Anhovo : Maribor (3 : 0) 25:21, 25:22, 25:23
ACH Volley Ljubljana : Krka (3 : 0) 25:18, 25:16, 25:15
Calcit Volleyball : Fužinar Metal Ravne (3 : 0) 25:21, 25:15, 25:17

3. DOL - vzhod

Modra skupina

1. krog (03.02.2016 19:00:00)

ACH Volley Ljubljana : Hiša na kolesih (3 : 0) 25:18, 25:19, 25:22
Salonit Anhovo : Maribor (2 : 3) 28:26, 21:25, 28:26, 21:25, 9:15
Calcit Volleyball : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:23, 25:16, 25:16

2. krog (10.02.2016 20:00:00)

Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana (1 : 3) 15:25, 25:21, 18:25, 17:25
Maribor : Hiša na kolesih (3 : 2) 25:21, 19:25, 25:21, 20:25, 16:14
Salonit Anhovo : Calcit Volleyball (2 : 3) 27:25, 25:23, 17:25, 24:26, 10:15

3. krog (20.02.2016 18:00:00)

Calcit Volleyball : Maribor (3 : 0) 25:19, 25:22, 25:16
Hiša na kolesih : Panvita Pomgrad (1 : 3) 23:25, 25:19, 20:25, 23:25

4. krog (24.02.2016 20:00:00)

Maribor : Panvita Pomgrad (3 : 2) 22:25, 22:25, 25:15, 25:21, 15:8
Salonit Anhovo : Hiša na kolesih (3 : 1) 23:25, 25:21, 25:11, 25:15
Calcit Volleyball : ACH Volley Ljubljana (3 : 1) 25:22, 18:25, 26:24, 25:19

5. krog (27.02.2016 19:00:00)

ACH Volley Ljubljana : Maribor (3 : 2) 25:18, 25:21, 22:25, 22:25, 15:5
Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (3 : 0) 25:20, 25:20, 30:28
Hiša na kolesih : Calcit Volleyball (2 : 3) 18:25, 27:25, 23:25, 26:24, 11:15

6. krog (02.03.2016 20:00:00)

Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball (3 : 0) 25:20, 26:24, 25:23
Maribor : Salonit Anhovo (1 : 3) 27:29, 25:22, 20:25, 22:25
Hiša na kolesih : ACH Volley Ljubljana (1 : 2) 28:25, 22:25, 20:25

7. krog (09.03.2016 18:00:00)

Hiša na kolesih : Maribor (0 : 3) 22:25, 22:25, 22:25
ACH Volley Ljubljana : Panvita Pomgrad (3 : 2) 21:25, 20:25, 25:20, 25:22, 16:14
Calcit Volleyball : Salonit Anhovo (3 : 1) 19:25, 25:15, 25:20, 25:19

3. krog (16.03.2016 18:00:00)

ACH Volley Ljubljana : Salonit Anhovo (3 : 0) 25:22, 25:21, 25:17

8. krog (16.03.2016 20:00:00)

Maribor : Calcit Volleyball (1 : 3) 25:23, 23:25, 19:25, 23:25
Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (0 : 3) 27:29, 22:25, 20:25

9. krog (19.03.2016 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Maribor (3 : 1) 27:25, 20:25, 25:17, 26:24
Hiša na kolesih : Salonit Anhovo (1 : 3) 16:25, 18:25, 25:19, 22:25
ACH Volley Ljubljana : Calcit Volleyball (3 : 1) 25:23, 26:24, 16:25, 25:20

8. krog (23.03.2016 20:00:00)

Salonit Anhovo : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 16:25, 13:25, 16:25

10. krog (26.03.2016 19:00:00)

Maribor : ACH Volley Ljubljana (0 : 3) 17:25, 19:25, 17:25
Calcit Volleyball : Hiša na kolesih (2 : 3) 18:25, 22:25, 25:15, 25:22, 13:15
Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad (3 : 1) 25:15, 27:25, 21:25, 25:22

Zelena skupina

Končnica

1/4 FINALE - 1. tekma (06.04.2016 18:00:00)

Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih

1/4 FINALE - 2. tekma (09.04.2016 )

Hiša na kolesih : Panvita Pomgrad (1 : 3) 25:23, 23:25, 17:25, 22:25

1/4 FINALE - 3. tekma (13.04.2016 18:00:00)

Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:16, 25:15, 22:25, 27:25

1/2 FINALE - 1. tekma (16.04.2016 19:00:00)

Calcit Volleyball : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:20, 25:21, 28:26

1/2 FINALE - 2. tekma (20.04.2016 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Calcit Volleyball (0 : 3) 18:25, 16:25, 14:25

3. MESTO - 1. tekma (27.04.2016 18:00:00)

Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:21, 17:25, 26:24, 25:21

3. MESTO - 2. tekma (30.04.2016 19:00:00)

Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad (3 : 2) 23:25, 25:22, 17:25, 25:23, 18:16

3. MESTO - 3. tekma (04.05.2016 18:00:00)

Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:22, 19:25, 25:18, 25:21

Prijateljska tekma

21.08.2015 - Panvita Pomgrad : ZDA (3 : 1) 32:34, 25:19, 29:27, 26:24
28.08.2015 - Salonit Anhovo : rep. Slovenije U21

Mednarodne tekme

Pokal Slovenije

1/8 finala (14.10.2015 18:00:00)

Hoče : Panvita Pomgrad (0 : 3) 14:25, 20:25, 16:25
Panvita Pomgrad : Hoče (3 : 0) 25:22, 25:16, 25:17

1/4 finala (25.11.2015 19:00:00)

Hiša na kolesih : Panvita Pomgrad (1 : 3) 19:25, 25:21, 20:25, 21:25
Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:15, 25:17, 18:25, 25:23

Finalni turnir (09.01.2016 15:00:00)

ACH Volley Ljubljana : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:22, 25:21, 25:22

Avto Rajh Open

Centromental : OK Maribor (0 : 3) 22:25, 21:25, 23:25
Panvita Pomgrad : Mladost Zagreb (3 : 0) 25:21, 25:22, 25:16
Mladost Zagreb : OK Maribor
Panvita Pomgrad : Centromental (3 : 0) 25:18, 25:23, 25:17
Mladost Zagreb : Centromental (3 : 2) 25:18, 23:25, 20:25, 29:27, 24:22
Panvita Pomgrad : OK Maribor (0 : 3) 29:31, 21:25, 23:25

Mevza Cup

2. krog (28.12.2015 16:00:00)

Mladost Zagreb : Panvita Pomgrad (3 : 2) 25:23, 18:25, 25:27, 25:23, 15:9
Panvita Pomgrad : ACH Volley Ljubljana (1 : 3) 20:25, 25:23, 21:25, 24:26
Mladost Zagreb : ACH Volley Ljubljana

3. krog (13.02.2016 17:00:00)

TJ Spartak MYJAVA : Panvita Pomgrad (1 : 3) 16:25, 25:22, 23:25, 20:25
Mladost Marina KAŠTELA : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:15, 25:19, 25:20

4. krog (04.03.2016 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Posojilnica AICH/DOB (0 : 3) 24:26, 19:25, 16:25
Posojilnica AICH/DOB : VCA Amstetten NO (3 : 0) 25:17, 25:20, 25:18
Panvita Pomgrad : VCA Amstetten NO (3 : 0) 25:20, 25:22, 25:19

CEV Volleyball Challenge Cup - Men

2. krog (12.11.2015 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Ethnikos ALEXANDROUPOLIS (2 : 3) 19:25, 25:27, 25:13, 25:15, 6:15
Ethnikos ALEXANDROUPOLIS : Panvita Pomgrad (3 : 1) 19:25, 25:21, 27:25, 25:21