• LegeaTranspak PetrolprofektGostilna - Pizzeria NONASurovinaMlinopekDegraHakl ITSGPElcomAlkamSurovinaMineralSGPDiming PanvitaAlkamFrontLab d.o.o.Intering holdingZavarovalnica Triglav, d.d.PetrolElcomZvezdaHakl ITElcomEnergija plusHitAboTranspak LegeaEnergija plusVigrosDogšaTranspak MineralZavarovalnica Triglav, d.d.ZvezdaLespatexTranspak FrontLab d.o.o.ElcomHakl ITObrt-opremaPetrolZavarovalnica Triglav, d.d.FrontLab d.o.o.Intering holdingHitAboGostilna - Pizzeria NONAObrt-opremaPranglLespatexMineralHelosDegraSurovinaalualpremLegeaEL PuhanDiming Karba MGEFrontLab d.o.o.Intering holdingGostilna - Pizzeria NONAImo-RealVigrosDogšaPanvitaGostilna - Pizzeria NONAPranglSGPZavarovalnica Triglav, d.d.Imo-RealKarba MGEPanvitaSurovinaPanvitaSGP

Rezultati

Avto Rajh Tournament

Maximusov turnir

1. DOL

1. krog (05.10.2019 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Črnuče (3 : 0) 25:18, 25:18, 25:23
Šoštanj Topolšica : OK Maribor (0 : 3) 26:28, 20:25, 19:25
Hiša na kolesih : Krka (1 : 3) 26:24, 22:25, 21:25, 22:25
Hoče : Salonit Anhovo (0 : 3) 25:27, 17:25, 15:25

2. krog (12.10.2019 )

Hiša na kolesih : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:23, 25:13, 25:22
Krka : OK Maribor (2 : 3) 25:17, 17:25, 20:25, 27:25, 13:15
Salonit Anhovo : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:20, 25:13, 25:18
Črnuče : Hoče (3 : 2) 25:20, 20:25, 23:25, 25:22, 15:13

3. krog (19.10.2019 19:00:00)

Panvita Pomgrad : Krka (3 : 2) 24:26, 25:22, 25:19, 21:25, 15:6
Hoče : Hiša na kolesih (3 : 2) 25:17, 22:25, 25:23, 19:25, 15:11
Šoštanj Topolšica : Črnuče (0 : 3) 14:25, 19:25, 14:25
OK Maribor : Salonit Anhovo (3 : 0) 25:18, 25:22, 25:20

4. krog (23.10.2019 20:00:00)

Krka : Salonit Anhovo (2 : 3) 17:25, 25:22, 17:25, 25:15, 12:15
Črnuče : OK Maribor (1 : 3) 22:25, 25:20, 15:25, 17:25
Hiša na kolesih : Šoštanj Topolšica (3 : 2) 20:25, 25:18, 25:15, 23:25, 15:13
Panvita Pomgrad : Hoče (3 : 0) 25:18, 25:23, 25:22

5. krog (26.10.2019 19:00:00)

Hoče : Krka (1 : 3) 25:21, 28:30, 23:25, 31:33
Šoštanj Topolšica : Panvita Pomgrad (1 : 3) 23:25, 25:23, 20:25, 20:25
OK Maribor : Hiša na kolesih (3 : 1) 25:21, 25:23, 20:25, 25:20
Salonit Anhovo : Črnuče (3 : 0) 25:19, 25:16, 25:21

6. krog (02.11.2019 )

Krka : Črnuče (3 : 0) 28:26, 25:18, 25:20
Hiša na kolesih : Salonit Anhovo (0 : 3) 23:25, 18:25, 19:25
Panvita Pomgrad : OK Maribor (0 : 3) 16:25, 13:25, 14:25
Hoče : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:14, 25:21, 25:17

7. krog (09.11.2019 19:00:00)

Šoštanj Topolšica : Krka (1 : 3) 18:25, 17:25, 10:25, 25:23
OK Maribor : Hoče (3 : 1) 25:27, 25:13, 25:18, 25:21
Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad (3 : 0) 25:7, 25:22, 25:22
Črnuče : Hiša na kolesih (2 : 3) 17:25, 25:22, 19:25, 25:16, 10:15

8. krog (16.11.2019 19:30:00)

Črnuče : Panvita Pomgrad (0 : 3) 11:25, 23:25, 20:25
Salonit Anhovo : Hoče (3 : 0) 25:22, 25:18, 25:20
OK Maribor : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:15, 25:17, 25:16
Krka : Hiša na kolesih (3 : 2) 24:26, 25:17, 25:22, 22:25, 15:9

9. krog (23.11.2019 )

OK Maribor : Krka (3 : 0) 25:21, 25:9, 25:16
Šoštanj Topolšica : Salonit Anhovo (0 : 3) 19:25, 23:25, 25:27
Hoče : Črnuče (3 : 0) 25:23, 25:19, 25:21
Panvita Pomgrad : Hiša na kolesih (1 : 3) 22:25, 23:25, 25:23, 19:25

10. krog (30.11.2019 19:00:00)

Krka : Panvita Pomgrad (3 : 1) 25:21, 25:18, 17:25, 25:18
Hiša na kolesih : Hoče (3 : 0) 25:23, 25:16, 25:10
Črnuče : Šoštanj Topolšica (0 : 3) 28:30, 22:25, 18:25
Salonit Anhovo : OK Maribor (3 : 2) 24:26, 14:25, 25:23, 25:23, 15:11

11. krog (07.12.2019 19:00:00)

Salonit Anhovo : Krka (3 : 1) 25:21, 23:25, 25:17, 25:18
OK Maribor : Črnuče (3 : 0) 25:21, 25:21, 25:20
Šoštanj Topolšica : Hiša na kolesih (2 : 3) 27:25, 25:20, 21:25, 24:26, 14:16
Hoče : Panvita Pomgrad (2 : 3) 20:25, 25:18, 22:25, 25:23, 12:15

12. krog (14.12.2019 19:00:00)

Krka : Hoče (3 : 0) 25:21, 25:17, 25:23
Panvita Pomgrad : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:11, 25:13, 25:22
Hiša na kolesih : OK Maribor (0 : 3) 23:25, 16:25, 22:25
Črnuče : Salonit Anhovo (2 : 3) 15:25, 25:23, 25:16, 19:25, 13:15

13. krog (18.12.2019 20:00:00)

OK Maribor : Panvita Pomgrad (2 : 3) 20:25, 18:25, 25:15, 25:19, 11:15
Črnuče : Krka (3 : 0) 25:22, 27:25, 25:23
Salonit Anhovo : Hiša na kolesih (1 : 3) 28:30, 28:30, 25:17, 29:31
Šoštanj Topolšica : Hoče (2 : 3) 27:25, 26:28, 25:22, 20:25, 6:15

14. krog (25.01.2020 20:00:00)

Krka : Šoštanj Topolšica (3 : 0) 25:20, 25:13, 25:20
Hoče : OK Maribor (1 : 3) 25:14, 21:25, 19:25, 23:25
Panvita Pomgrad : Salonit Anhovo (3 : 1) 25:19, 25:22, 27:29, 25:20
Hiša na kolesih : Črnuče (3 : 0) 25:16, 25:15, 25:21
1. OK Maribor 12 2 37
2. Salonit Anhovo 11 3 30
3. Krka 8 6 26
4. Panvita Pomgrad 9 5 24
5. Hiša na kolesih 8 6 23
6. Hoče 4 10 12
7. Črnuče 3 11 10
8. Šoštanj Topolšica 1 13 6

3. DOL - vzhod

1. krog (12.10.2019 )

SiPlayerFram : Panvita Pomgrad II

Modra skupina

Zelena skupina

Končnica

Prijateljska tekma

Mednarodne tekme

Pokal Slovenije

Avto Rajh Open

Mevza Cup

CEV Volleyball Challenge Cup - Men